هفتمین همایش نقشه‌برداری مغز ایران

هفتمین همایش نقشه برداری مغز ایران در تاریخ ۱۹ آبان ۱۳۹۹ توسط دانشگاه شهید بهشتی – پژوهشکده علوم و فناوری های پزشکی در شهر تهران برگزار خواهد شد.با توجه به اینکه این همایش به صورت رسمی برگزار می گردد، کلیه مقالات این کنفرانس در پایگاه سیویلیکا و نیز کنسرسیوم محتوای ملی نمایه خواهد شد و شما می توانید با اطمینان کامل، مقالات خود را در این همایش ارائه نموده و از امتیازات علمی ارائه مقاله کنفرانس با دریافت گواهی کنفرانس استفاده نمایید.

 

نقشه برداری مغز یک علم بینابینی و چند نظامه است که با استفاده از تکنولوژیهای پیشرفته ای همچون Magnetic Resonance Imaging, Optical Imaging, Positron emission tomography, Magnetoencephalography, Electroencephalography, Transcranial Magnetic Stimulation و غیره به مطالعه سیستم اعصاب و مغز می پردازد. دانشگاه شهید بهشتی بعنوان پیشتاز این علم در کشور هر ساله یک همایش بین المللی در زمینه نقشه برداری مغز برگزارمی کند. رسالت ما گردهم آوردن دانشمندان داخلی و خارجی در حوزه های علوم پزشکی، مهندسی، ریاضیات، روانشناسی، کامپیوتر و سایر حوزه های مرتبط با این علم،  جهت تبادل اطلاعات و استفاده از تکنولوژی های پیشرفته به منظور درک سیستم اعصاب و بیماری های مربوط به آن است.

هفتمین همایش بین المللی نقشه برداری مغز ایران مانند سالهای گذشته با حضور تعدادی از برجسته ترین دانشمندان علوم اعصاب جهان آبان 99 به صورت مجازی برگزار میشود و علاقه‌مندان به شرکت در این همایش میتوانند نسبت به ثبت نام و پرداخت هزینه همایش در همین سایت از قسمت ثبت نام اقدام کنند.

همچنین میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر صفحات اجتماعی ما در اینستاگرام و تلگرام را دنبال کنید. 

همایش به دلیل شیوع بیماری کرونا به صورت مجازی و آنلاین برگزار می‌شود.

 

محور  های همایش

Magnetic Resonance Imaging

Electroencephalography

Positron Emission Tomography

Magnetoencephalography 

Optical Imaging

Transcranial Magnetic Stimulation

Other Neuroscience Areas

مطالب مرتبط