دوازدهمین همایش ملی فرماندهی و کنترل هوشمند

دانشگاه صنعتی مالک اشتر وزارت دفاع برگزار می کند

دوازدهمین همایش ملی فرماندهی و کنترل هوشمند آذر ماه 1399 به میزبانی دانشگاه صنعتی مالک اشتر برگزار می شود.

به گزارش ایسنا به نقل از وزارت دفاع، همایش ملی فرماندهی و کنترل هوشمند؛ بحران های فراگیر از 22 تا 23 آذرماه سال جاری در دانشگاه صنعتی مالک اشتر برگزار می شود.
محورهای این همایش شامل مبانی نظری و مدل های پایه، فرماندهی و کنترل بحران‏های فراگیر و غیر مترقبه، سیاست‏ها، راهبردها و معماری، مدل سازی و شبیه سازی بازی‏ها و بازی جنگ، چرخه نظام، فضای سایبر، زیرساخت‏ها  و کنترل یکپارچه، علوم و فناوری‏های نوظهور، فرماندهی و کنترل صنعت نسل چهارم و آموزش و توسعه سرمایه انسانی در فرماندهی و کنترل می باشد.

این همایش با دریافت و داوری مقالات و برگزاری کارگاه های آموزشی به همت انجمن فرماندهی و کنترل، مخابرات، رایانه و اطلاعات ایران و به میزبانی دانشگاه صنعتی مالک اشتر برگزار خواهد شد و مهلت ارسال مقالات نیز تا پایان مهرماه 1399 خواهد بود.

دانشگاه های صنعتی شریف و صنعتی امیر کبیر، شهید بهشتی، تهران و دانشگاههای نظامی عالی دفاع ملی،  افسری امام علی(ع)، شهید ستاری و امام حسین(ع) و همچنین ستاد کل نیروهای مسلح و نیروهای نظامی و انتظامی و شرکت ملی نفت ایران، ایرانسل و همراه اول، شهرداری تهران و سازمان خدمات آتش نشانی و هلال احمر، سازمان فضایی و شرکت توزیع برق و …  از جمله شرکت کنندگان در این همایش خواهند بود.

مطالب مرتبط