پایگاه اطلاعاتی ClinicalKey

کلینیکال کی موتور جستجو و پایگاه اطلاعاتی پزشکی است که مولفه‌های لازم برای تصمیم‌گیری پزشکان،کتابداران پزشکی، و متخخصان سلامت را برآورده می‌کند. پایگاه اطلاعاتی ClinicalKey به شرکت الزویر متعلق بوده و به محتوای منتشر شده توسط این شرکت دسترسی دارد. این سرویس سریع، کامل، راحت و قابل اعتماد است.

سریع: کلینیکال کی در اسرع وقت به سوالات پزشکی شما پاسخ می‌دهد چرا که همانند یک پزشک می‌اندیشد، این سرویس در همان حالی که شما مشغول تایپ هستید پیشنهادات مناسب را به شما ارائه می‌دهد.

کامل: کلینیکال کی به طور مداوم در حال به روز شدن است. از اینرو همواره محتوای جدید و معتبر را برای متخصصان پیشنهاد می‌کند.

راحت: چه در کنار بیمار خود و چه در حال حرکت، کلینیکال کی به شما اجازه می‌دهد محتوای پزشکی را در هر حالت یافته و به اشتراک بگذارید.

معتبر:در سرتاسر جهان متخخصان پزشکی در تصمیم‌گیری های خود به گزینه‌های الزویر اعتماد داشته و همواره از آن بهره می‌گیرند.

طراحی کلینیکال کی در طول ۲ سال و پس از مشورت با بالغ بر ۲۰۰۰ پزشک از سرتاسر جهان انجام شده‌است. هدف این سایت محیا کردن پاسخ‌های پزشکی می‌باشد. کاربران کلینیکال کی به حدود ۶۰۰ ژورنال، ۱۰۰۰ کتاب و ۹۰۰۰ ویدئوی آموزشی دسترسی دارند. برای کمک به کاربران در انتخاب بهترین پاسخ سیستم از بررسی دکتر‌های معروف هر حوزه استفاده می‌برد. کاربران می‌توانند از تمامی اطلاعات موجود در سایت برای تهیه‌ی فایل پاورپوینت استفاده بکنند.

چگونه به Clinicalkey دسترسی پیدا کنیم؟
همه چیز تنها با یک جستجوی ساده شروع می‌شود. نوار جستجوی Clinialkey همیشه در دسترس است، پس شما هر وقت که بخواهید می‌توانید با استفاده از آن به جستجو بپردازید. گزینه‌های بسیاری وجود دارد که می‌توانید با استفاده از آنها جستجوی خود را محدود کنید. شما می‌توانید با استفاده از فیلترها نتایج جستجوی خود را بهبود بخشید.