نرم‌افزار Dropbox یکی از ابزار پشتیبان گیری از پایان نامه

این نرم افزار به شما کمک می‌کند اطلاعات و نتایج مطالعه و تحقیقات خود را در محیطی امن ذخیره کرده، درصورت بروز مشکلات زحمات خود را از دست ندهید. هنگام نگارش پایان‌نامه، بارها و بارها مشاهده شده است که چه‌بسا نتایج چندین ماه تلاش شبانه‌روزی و بی‌خوابی‌های پیاپی، بر اثر بی‌دقتی، مشکلات و سوانح فیزیکی که ممکن است برای کامپیوتر شخصی شما اتفاق بیفتد، یا ناگوارتر از آن، سرقت رفتن تجهیزات سخت‌افزاری افراد در چند ثانیه بر باد رفته است و دانشجویان را با بهت و ناکامی تنها گذاشته است.
🔷یکی از توصیه‌های بسیار اساسی در هنگام انجام فرایند پایان‌نامه‌نویسی استفاده از فضای ابری برای ذخیره‌سازی و نگهداری فایل‌ها و نتایج تحقیقات شما است.


نرم‌افزار دراپ‌باکس یکی از بهترین و راحت‌ترین نرم‌افزارها برای انتقال آسان فایل‌های شخصی برروی فضای ذخیره‌سازی ابری محسوب می‌شود. هنگامی‌که این نرم‌افزار را روی سیستم خود نصب نمایید، یک فولدر به نام Dropbox توسط نرم‌افزار ساخته می‌شود که یک کپی از فایل‌های شما در آن ذخیره می‌کند تا مطمئن باشید به‌صورت ناخواسته فایل‌های خود را از دست نمی‌دهید. به‌علاوه شما با استفاده از نرم‌افزار Dropbox می‌توانید محتویات یک پوشه را با سایر کاربران اینترنتی به اشتراک بگذارید. حتی زمانی که سرویس ارائه‌دهنده ایمیل شما به دلیل حجیم بودن یک فایل اجازه آن را نمی‌دهد، نرم‌افزار Dropbox مشکل شما را حل خواهد کرد!
🔶نصب نرم‌افزار Dropbox یکی از مهم‌ترین و اولین کارهایی است که برای نوشتن پایان‌نامه به آن نیاز دارید؛ زیرا بدون داشتن یک نسخه پشتیبان از فایل‌هایتان و صدمه دیدن ویندوز یا هاردتان، تمامی زحماتتان به هدر خواهد رفت.🔷🔶

مطالب مرتبط