کسب جایزه توسط از “انجمن علوم کتابداری و اطلاع رسانی آسیا و اقیانوسیه” (LISSASPAC)

 دکتر محمد حسن زاده، عضو محترم هیئت علمی گروه علم اطلاعات و دانش شناسی دانشگاه تربیت مدرس و همکاران ایشان، موفق به کسب Award 2017  از“انجمن علوم کتابداری و اطلاع رسانی آسیا و اقیانوسیه” (LISSASPAC) شده‌اند. این Award با عنوان “Article of the year Award 2017” و برای انتشار مقالۀ زیر و طی مراسمی در مورخ 18 و 19 آگوست 2018 در تایلند به ایشان اعطا شد و تصویر آن هم اکنون در وب سایت انجمن قابل ملاحظه است.

The article selected for “Article of the year Award 2017” is as follows:

Authors:

Maryam Derakhshan

Mohammad Hassanzadeh

Susan E. Higgins

Sara Abbaspour Asadollah

Title:

The Pedagogical Challenges of Creating Information Literate Librarians

Publication:

Library Review, 66(6/7), pp. 570-583, 2017

شایان ذکر است که “انجمن علومکتابداری و اطلاع رسانی آسیا و اقیانوسیه” (LISSASPAC) از سال 2015 فعالیت خود را آغاز کرده و ایران نیز به عنوان یکی از مؤسسان و همچنین بخشهای ملی فعال با این انجمن همکاری دارد و دارای عضو است. برنامۀ اعطای Award سالانه به یکی از مقاله های منتشر شدۀ اعضا، از جمله برنامه های مستمر انجمن است که نخستین آن امسال برگزار شد و خوشبختانه نخستینAward انجمن، به مقالۀ مشترک آقای دکتر حسن زاده و همکارانشان، به عنوان اعضای ایرانی انجمن تعلق گرفت که مایۀ افتخار و مباهات کتابداران ایرانی است.

علاقمندان می توانند برای عضویت در انجمن و همچنین به منظور آشنایی با بخش ایران و اعضای ایرانی فعلی انجمن و نیز کسب آگاهی از فعالیت ها و برنامه های انجمن، به وب سایت آن مراجعه کنند.

http://lissaspac.org/index.html

 همچنین، اعضای انجمن می توانند برای شرکت در فرخوان انتخاب مقاله سالهای بعد و مطالعۀ شرایط شرکت در این فراخوان، از طریق آدرس زیر اقدام کنند:

http://www.lissaspac.org/articlesubmission.php

متن خبر از استاد ارجمند جناب آقای دکتر عبدالرضا نوروزی چاکلی عضو محترم هیات علمی دانشگاه شاهد

مطالب مرتبط