درباره ما

همیار پژوهش در صدد است تا با بهره‌گیری از شیوه‌های نوین اطلاع‌رسانی و ارائه خدماتِ پژوهشی بر اساس اشاعهِ گزینشیِ اطلاعات، به مخاطبین خود در قالب محمل‌های مختلف اطلاعاتی؛ مواد مورد نیاز پژوهشی را در حوزه علوم انسانی ارائه دهد. این سایت علاوه بر خدمات اطلاع‌رسانی در قالبِ خبر، مقاله، معرفی شخصیت‌ها ، معرفی کتاب‌های لاتین و فارسی، معرفی پایان‌نامه و پروپوزال و پرسشنامه، اقدام‌پژوهی و درس‌پژوهی، معرفی مجلات، معرفی مراکز علمی – پژوهشی، معرفی نکاتِ پژوهشی و همچنین درس‌گفتارهای مهمِ دنیا؛ خدمات دیگری از قبیل پاسخگویی آنلاین و پذیرش سفارش پژوهشیِ مخاطبین خود را نیز در دستور کار دارد.گروه پشتیبانی همیار پژوهش به همراه متخصصین اجرایی و طراحان زیردست شرکتِ مجازه بنا دارند تا در آینده‌ای نزدیک خدمات پژوهشی خود را گسترش داده و با سرعت بیشتری به ارائه خدمات اطلاع رسانی به مخاطبان خود بپردازند. از این رو قرار است تا در آینده نزدیک به ارائه محصولاتی از قبیل ارائه کتاب های تک نسخه لاتین، بسته های آموزشی و پژوهشی تخصصی، قبول سفارش تامین منابع مورد نیاز یک پژوهشگر در راستای همیاری در پیشبرد روند موظفی بپردازند و همچنین خدمات مختلف دیگری به منظور شناساندن برخی راهکارهایِ مفید مورد نیاز پژوهشگران؛ انحام دهند.

آنچه سرلوحه گروه پشتیبانی همیار پژوهش خواهد بود، رعایت “اخلاق پژوهش” و “پایبندی به اساس بایسته های مد نظر بزرگان” است؛ از این‌رو از هر گونه آماده کردن و انجام یک پژوهش برای فرد خاصی اجتناب کرده و آن را مغایر با “اصول اخلاق پژوهشی” می داند.

امید است با همکاری همه عزیزان، به سوی اطلاع‌رسانی روزافزون موارد آموزشی – پژوهشی گام برداشته و کمکی در حد توان به جامعه پژوهش کرده باشیم. با ما باشید.