درباره ما

تیم مشاورﮤ اطلاعاتی همیار پژوهش در تلاش است با بهره‌گیری از شیوه‌های نوین اطلاع‌رسانی، خدمات اطلاعاتی و پژوهشی را به مخاطبین خود ارائه دهد. در این سایت خدماتی مانند مشاورهٔ اطلاعاتی، اشاعهٔ گزینشیِ اطلاعات، تأمین منابع اطلاعاتی در قالب‌های مختلف، تدوین کتاب‌شناسی‌، ویراستاری و صفحه‌آرایی و … ارائه می‌شود. همچنین خدمات اطلاع‌رسانی در قالبِ خبر و معرفی مقاله‌، پایان‌نامه‌، کتاب‌، پروپوزال‌، پرسشنامه، اقدام‌پژوهی و درس‌پژوهی در این سایت ارائه می‌شود. معرفی شخصیت‌ها، مراکز علمی ـ پژوهشی، و ارائه نکاتِ پژوهشی و درس‌گفتارهای مهمِ دنیا از خدمات دیگر وبسایت همیار پژوهش است. با توجه به تحریم‌ها و محدودیت‌های دسترسی به منابعِ اطلاعاتیِ به‌روز در دنیا برای کاربران و پژوهشگران ایرانی، تیم مشاورهٔ اطلاعاتی همیار پژوهش با پشتیبانی متخصصین اجرایی و طراحان زبردست شرکتِ مجازه تلاش می‌کند منابع اطلاعاتی لاتین مانند کتاب‌ها و مقالات انگلیسی را به‌صورت سفارشی با کمترین زمان و هزینه برای پژوهشگران تأمین کند.
همچنین تیم مشاورهٔ اطلاعاتی همیار، وظیفهٔ خود می‌داند تا تجربه‌ها و دانسته‌های خود را در زمینهٔ مشاورهٔ اطلاعاتی و خدمات پژوهشی در اختیار علاقه‌مندان قرار دهد. از این‌رو آمادگی خود را برای برگزاری دوره‌ها و کارگاه‌های آموزشی در حوزهٔ پژوهش به‌صورت حضوری و غیرحضوری اعلام می‌کند.
علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت درخواست‌های خود به قسمت خدمات وبسایت مراجعه کنند و با تکمیل فرم موجود، ثبت سفارش کنند.
آنچه سرلوحه تیم مشاورهٔ اطلاعاتی همیار پژوهش است، رعایت «اخلاق پژوهش» و پایبندی به «اصول اخلاق حرفه‌ای» است؛ از این‌رو از هر گونه آماده‌سازی و انجام یک پژوهش برای افراد اجتناب می‌کند و آن را مغایر با «اصول اخلاق پژوهش» و «اخلاق حرفه‌ای» می‌داند.
امید است با همکاری همه، گامی در جهت اعتلا و پیشرفت پژوهش و اخلاق پژوهش در ایران عزیز برداریم.
با ما باشید.